Hakkımızda

1985 yılında kurulmuş olan Sterkim Makine Kimya Sanayi, metal kaplama başta olmak üzere eloksal, fosfatlama, galvaniz, kataforez, arıtma, tel kaplama gibi korozif ortamlar için ekipman ve tesis üretimi yapmaktadır. Uzun yıllara dayanan mesleki tecrübe ve uzman mühendislik altyapısıyla bilgi ve proje desteği de sağlayan firmamız, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ürün gamı ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin tesis ve ekipman ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Ayenso markası altında toplanan başta asit pompası olmak üzere kimyasala dayanıklı ekipmanlarımızla, korozif ortamlardaki her türlü donanım ihtiyacına cevap verebilmekteyiz. Özellikle asit pompası konusunda Türkiye’deki tek yerli manyetik pompa üreticisi konumundaki firmamız, konuya ilişkin yatırım ve ürün çeşitliliğini arttırarak, iç piyasa taleplerinin yanı sıra ihracat kalemleri arasında da manyetik pompa üretimini önemli bir seviyeye taşımaktadır.  Manyetik pompa dışında üretimini yapmakta olduğumuz salmastralı pompa, dik şaftlı pompa ve yataksız dik şaftlı pompanın yanı sıra ithal seçenekler sunduğumuz hava diyaframlı, dozaj, varil ve paslanmaz pompalarımız her türlü kimyasal transferinde kullanıma uygundur. Asit pompası üretim ve tedariğinin yanı sıra  kimyasala dayanıklı filtreler, fanlar, gaz yıkama tesisleri, ısıtıcılar ve kontrol ekipmanları ile Ayenso markası hem iç pazarda hem de uluslararası pazarlarda bir dünya markası olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

 
Asit Pompası Üretimi

Ayenso Manyetik Pompa
Ayenso Manyetik Asit Pompası İletişim info@ayenso.com
0216 415 12 37
0216 499 65 55
AYENSO E-Bülten Korozif ortamlarda çalışan asit pompası ve manyetik pompa hakkındaki yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun
©2022 - Ayenso - Asit Pompası - Manyetik Pompa - Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM