AYENSO - Asit Pompası Üreticisi

Asit Pompası Üretimi

 

Ayenso Manyetik Asit Pompası

Ayenso, 1995 yılında kurulmuş olan Sterkim Makina Kimya Ltd.Şti. tarafından oluşturulan asit sirkülasyonu için korozif ortamlarda kullanılan başta manyetik pompa, asit pompası ve manyetik asit pompası olmak üzere çeşitli üretimler yapmakta olduğu markadır.

Ayenso ülkemizin organize sanayi bölgelerinin başındaki bölgelerden İstanbul Tuzla Organize sanayi bölgesinde bulunan pompa üretim tesislerinde otomatik kaplama tesisi, gaz yıkama, asit pompası ve manyetik pompa yanında filtreler ve tesisat ürünleri üretiminde de faaliyet göstermektedir.

Yapmakta olduğu her üretimde yüksek kalite standartlarını esas almaktadır. Ayenso asit pompası üretimindeki kalitesini ve marka değerini korumak amacı ile farklı belgelere sahiptir. ISO 9001 kalite belgesi ilede üretim kalitesini tescillemiştir. Üretimde göstermiş olduğu hassasiyet AYENSO markasının uzun ömürlü olmasını böylece piyasada çokça tercih edilmesini sağlamıştır.

Asit Pompası

Ürünlerimiz arasında bulunan asit pompası, gaz yıkama tesisive otomatik kaplama tesisi kendi üretim tesislerimizde AYENSO kalitesi ile üretilmektedir. Farklı sektörlerde birçok firma Ayenso markalı ürünleri güvenle kullanmaktadır. AYENSO Ürünlerin kaliteli olmasının piyasada tercih edilme nedeni olmasını sağladığının bilinci ile kaliteden ödün vermeden üretimini sürdürmek amacındadır.

Ayenso Üretimi hakkında STERKİM web sitesinde oluşturulmuş olan üretim galerisi bölümü ile bizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Manyetik Pompa

 

Ayenso Manyetik Pompa
Ayenso Manyetik Asit Pompası İletişim info@ayenso.com
0216 415 12 37
0216 499 65 55
AYENSO E-Bülten Korozif ortamlarda çalışan asit pompası ve manyetik pompa hakkındaki yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun
©2018 - Ayenso - Asit Pompası - Manyetik Pompa - Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM